ULJE MASL.EX.DJ.CL. 450 ml MON
Lowest today
€7.99
€17.76/l · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €7.99€17.76/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €7.99 (2 Oct)
€7.99
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08005510007442. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€7.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MONINI ULJE MASLINOVO EXTRA DJ 0.5L MONINlowest at Kaufland €7.49€14.98/l
- MONINI ULJE MASLINOVO EX DJEV MONINI 1Llowest at Lidl €7.99€7.99/l
- MONINI ULJE MASLI EX DJ GRANFRUT 500ml MONINIlowest at Konzum €9.99€19.98/l
- MONINI ULJE MASL. EX. DJ. 750 ml MONINIlowest at Plodine €10.49€13.99/l
- MONINI ULJE MASL.EX.DJ.CL. 250 ml MONlowest at Konzum €4.49€17.96/l
- MONINI ULJE MASL.EX.DJ.DEL.500 ml MONlowest at Tommy €8.49€16.98/l