ULJE MASL.EX DJ. BIOS 500 ml
Lowest today
€9.99
€19.98/l · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €9.99€19.98/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €9.99 (2 Oct)
€9.99
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08005510005080. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€9.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ORGULA ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO BIO JUNIOR 500 MLlowest at Spar €6.99€13.98/l
- ORGULA ULJE MASLINOVO EXTRA DJEVICANSKO BIO 500 ML ORGULAlowest at Studenac promotion €2.65€5.30/l
- EKO BIO SARDINA 90 g EX.DJ.M.ULJE MARDElowest at Djelo Vodice €1.66€18.44/kg
- K-Bio K-Bio extra djev. maslinovo ulje 500 mllowest at Kaufland €8.99€17.98/l
- K-Bio KBio.Maslinovo ulje extra djev.0,5Llowest at Kaufland €5.99€11.98/l