ČOKOLADNA JAJA 250 g ROVELLI
Lowest today
€3.59
€14.36/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €3.59€14.36/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.59 (2 Oct)
€3.59
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08004333014170. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€3.59 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10160, 3 Oct 2026 (VUKOVARSKA 36, DUBROVNIK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA ŠAR. MIX 150 g ROVELlowest at Studenac promotion €0.89€5.93/kg
- DBA-SEASONAL ČOK. JAJE MIX ROVELLI vreć. 150 glowest at Studenac promotion €1.40€9.33/kg
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA MINI MAXI 250 g ROVELlowest at Konzum €1.00€4.00/kg
- DBA USKR.JAJA MIX 320 g ROVELLI DBAlowest at Tommy €4.75€14.84/kg
- ČOK.JAJA ROVEL.450glowest at Ribola €3.98€8.84/kg
- ČOKO.JAJA ŠARENI MIX ROV.350 glowest at Spar €4.99€14.26/kg