KROASAN 5/1 PISTACIJA 225g
€2.49
€11.07/kg · in 4 chains
at Tommy
Average
€2.68 4 chains
Highest
€2.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €2.49€11.07/kg
- NTL €2.59€11.51/kg
- Plodine €2.65€11.78/kg
- Gavranović €2.99€13.29/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08002371007406. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€2.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10109, 3 Oct 2026 (DOMOVINSKOG RATA 93, SPLIT)
- NTL
-
€2.59
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
€2.65
Source: Plodine price list, store 008, 3 Oct 2026 (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Gavranović
-
€2.99
Source: Gavranović price list, store 315, 3 Oct 2026 (Bribir 3, BRIBIR)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. CROISSANT BELINO PISTACIJA 60glowest at Djelo Vodice €0.49€8.17/kg
- Pečjak Pečjak Kroasani pistacij 720glowest at Plodine €6.49€9.01/kg
- DALCOLE CROISSANT PISTACHIO 225 G DALCOLLElowest at Plodine €2.99€13.29/kg
- KROAS.PISTAC.90 g MAREX GELlowest at Ribola €1.39€15.44/kg
- ANTONELLI KROASAN PISTAC. ČOK. 5*45 g ANlowest at Tommy €2.49€11.07/kg
- SANTANGELO KROASAN PISTACIJA 60 G SANTANGELOlowest at Plodine €0.89€14.83/kg