PANETTONE 500 g BAULI
€7.49
€14.98/kg · in 3 chains
at Djelo Vodice
Average
€8.26 3 chains
Highest
€8.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €7.49€14.98/kg
- Tommy €8.29€16.58/kg
- Konzum €8.99€17.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08001720021018. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€7.49
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
€8.29 (-2%)
Source: Tommy price list, store 10356, 3 Oct 2026 (SALI II 1C, SALI)
- Konzum
-
€8.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BAULI PANETTONE/COLOMBE PANETTONE S KOMADICIMA COKOLADE 750 G BAULIlowest at Djelo Vodice €8.99€11.99/kg
- SALVIA D.O.O. PANETONNE 700 g BAULIlowest at Djelo Vodice €8.99€12.84/kg
- BAULI PANETTONE PISTACCHIO 750G g BAULIlowest at Konzum €16.99€22.65/kg
- BAULI PANETTONE ČOKO KOMADIĆI 500 g BAULIlowest at Konzum €11.99€23.98/kg
- BAULI 3 VRSTE ČOKOLADE VB 750glowest at Djelo Vodice €9.69€12.92/kg
- BAULI PANETTONE/COLOMBE TORTA CREMINO 750 G BAULIlowest at Plodine €11.99€15.99/kg