FELCE 3L OMEKŠIVAČ CLASSIC
Lowest today
€5.99
€2.00/l · in 1 chain
at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €5.99€2.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €3.49 (29 Sep)
€5.99
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08001280300332
- KTC
-
€5.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FELCE AZZURO FELCE OMEK.2 l CLASSIClowest at Djelo Vodice €1.99€0.99/l
- FELCE FELCE OMEKS. 3 L 75 PR. CLASSIClowest at Stanic promotion €3.99€1.33/l
- FELCE FELCE OMEK.2 L 40 PR.CLASSIClowest at Plodine €3.35€1.68/l
- FELCE FELCE OMEKSIVAC 900 ML CLASSIClowest at Plodine €3.49€3.88/l
- PROIZ. ZA ODRŽAVANJE NEP. OMEKŠIVAČ KON.XXL CLASSIC 1,84 l FELCE AZZURRAlowest at Stanic €6.99€3.80/kg