LENOR MIRISNE PERLICE FRESH 210g
Lowest today
€4.00
€19.05/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €4.00€19.05/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €4.00 (3 Oct)
€4.00
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08001090867070. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€4.00 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Lenor Beads Fresh 495glowest at Lidl €8.49€17.15/kg
- LENOR LENOR PERLICE 195 G FRESHlowest at KTC €3.99€19.95/kg
- MIRISNE PERLICE FRESH 140G LENORlowest at Djelo Vodice €5.17€36.93/kg
- Lenor Lenor Perlice mirisne Cotton fresh 495glowest at Kaufland €13.99€28.26/kg
- LENOR LENOR PERLICE 195 G GREEK ISLANDlowest at Plodine €3.49€17.90/kg