20G KINDER JOY
Lowest today
€109.80
€76.25/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €109.80€76.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €109.80 (2 Oct)
€109.80
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08000500024591. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€109.80 (+3%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKO.DESERT 20 g KINDER JOY FERREROlowest at Stridon €1.49€74.50/kg
- FERRERO DESERT KINDER JOY 20GX3KOMlowest at Ribola €3.19€53.17/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 20 g JOYlowest at Boso €1.99€99.50/kg
- FERRERO KINDER JOY T2X10 40glowest at Kaufland €1.09€27.25/kg
- DELIKATESI KINDER JOY 20G T1*144lowest at Jadranka €1.79€89.50/kg