Loacker vafli napolitanke 175 g
€1.99
€11.37/kg · in 12 chains
at Jadranka
Average
€2.50 12 chains
Highest
€2.99 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadrankapromotion €1.99€11.37/kg
- Trgocentar €2.32€13.26/kg
- KTC €2.49€13.83/kg
- Kaufland €2.49€14.23/kg
- Konzum €2.49€13.83/kg
- Plodine €2.49€14.23/kg
- Ribola €2.49€14.23/kg
- Spar €2.49€14.23/kg
- Studenac €2.49€14.23/kg
- Vrutak €2.49€14.23/kg
- NTL €2.79€15.94/kg
- Trgovina Krk €2.99€17.09/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08000380007219. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€1.99; promotion started before our records (-9%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
€2.32 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
€2.49
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€2.49 (+14%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€2.49 (+14%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€2.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€2.49 (+14%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€2.49 (+14%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€2.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
€2.49 (+14%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- NTL
-
€2.79
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€2.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Other sizes
- LOACKER VAFL LOACKER THINS NAPOLITANER 150glowest at Jadranka promotion €1.99€13.27/kg
- LOACKER NAPOLITANKE LOACKER TORTINA TRIPLE CHOC 126 Glowest at Djelo Vodice €4.62€36.67/kg
- LOACKER NAPOLITANKE PEANUT BUTTER 175 G LOACKERlowest at Jadranka promotion €1.99€11.37/kg
- LOACKER NAPOLITANKE ESPRESSO THINS 150 G LOACKERlowest at Jadranka promotion €1.99€13.27/kg
- LOACKER VAFL LOACKER JAGODA 175 glowest at Kaufland €1.75€10.00/kg
- LOACKER NAPOLITANKE MLIJEKO/KAKAO 175 G LOACKERlowest at Djelo Vodice €1.99€11.37/kg