KOŠARICE ZA PRINCES KRAFNE 200g
Lowest today
€3.05
€15.25/kg · in 2 chains
at KTC
Average
€3.52 2 chains
Highest
€3.99 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €3.05€15.25/kg
- NTL €3.99€19.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €3.05 (3 Oct)
€3.05
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08000155822009
- KTC
-
€3.05
Source: KTC price list, store PJ44, 3 Oct 2026 (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- NTL
-
€3.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GECHELLE PRINCESS KRAFNE 200 G GECHELLElowest at Ribola €3.98€19.90/kg
- CREMOLLI KOSARICE ZA PRINCES KRAFNE 130 G BELPROMlowest at Plodine €2.65€20.38/kg
- PAVONE KRAFNE PRINCESS 200g PAVONElowest at Jadranka €4.39€21.95/kg
- KOŠARICE ZA PRINCES KRAFNE 120 glowest at Studenac €2.39€19.92/kg
- DUPIN D.O.O. KOŠARICE ZA PRINCES KRAFNE 200 g PROFITEROLIlowest at NTL €4.29€21.45/kg