ČOKOL MILKA 90 g ALPSKO MLIJ.
Lowest today
€1.09
€12.11/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.09€12.11/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.05 (27 Sep)
€1.09
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07622202271601. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.09 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Other sizes
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA ALPINE MILK 250 g MILKAlowest at Stridon €2.76€11.04/kg
- FILIR D.O.O. ČOKO.ALP.MLIJEKO 80 g MILKAlowest at Stridon €0.99€12.38/kg
- Milka Čokolada sort.lowest at Stanic €1.70€6.30/kg
- MILKA 80G MILKA ČOKOLADA ALPSKO MLIJlowest at Metro €27.68€12.81/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA ALPSKA 190 glowest at Kaufland promotion €2.49€13.11/kg
- MILKA ČOKOL MILKA 250 g MMMAX ALP.MLIJlowest at Boso €5.89€23.56/kg