KAP.DG CAPPUCC. 349,5 g
€8.99
€25.72/kg · in 2 chains
at Konzum
Average
€8.99 2 chains
Highest
€8.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €8.99€25.72/kg
- Spar €8.99€25.72/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07613036303019. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€8.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€8.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Starbucks Starbucks kapsule DG Cappuccino 120glowest at Ribola promotion €5.29€44.08/kg
- DOLCE GUSTO KAPSULE KAVA KAPSULE CAPPUCCINO 161,6 G NESCAFE DOLCE GUSTOlowest at Plodine promotion €5.19€32.12/kg
- FRANCK FRANCK KAPSULE NOTA 184 g CAPPlowest at Spar €5.59€30.38/kg
- BARCAFFE KAVA KAPS CAPP 120 G PERFETTO DGlowest at Studenac promotion €1.99€16.58/kg
- Franck Nota Cappuccino kapsulalowest at Konzum €4.00€20.83/kg
- DOLCE GUSTO KAVA DOLCE GUSTO CAPPUC 16/1 186.40glowest at Kaufland promotion €5.19
Same price at every chain. What is this?