Nestle Fitness čokolada 375g
€4.40
€11.73/kg · in 10 chains
at Stridon
Average
€5.06 10 chains
Highest
€5.79 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €4.40€11.73/kg
- Jadranka €4.79€12.77/kg
- Kaufland €4.99€13.31/kg
- Konzum €4.99€13.13/kg
- Plodine €4.99€13.31/kg
- Spar €4.99€13.31/kg
- Tommy €4.99€13.31/kg
- Vrutak €4.99€13.31/kg
- Trgocentar €5.69€15.17/kg
- Trgovina Krk €5.79€15.44/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07613034608598. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€4.40 (-5%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
€4.79 (+7%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
€4.99 (+6%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€4.99 (+6%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€4.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€4.99 (+6%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€4.99 (+6%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€4.99 (+6%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
€5.69 (+6%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€5.79
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NAN FITNESS BAR ČOK/BAN 23,5 g NESlowest at KTC €0.60€30.00/kg
- NESTLE ZITARICE ZITNA PLOCICA COKO PROTEIN FITNESS 20 G NESTLElowest at Kaufland €0.79€39.50/kg
- NESTLE ŽITARICE FITNESS DARK CHOCO.375 g NESTLlowest at Plodine €3.99€10.64/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. NESTLE FITNESS ENER.PLOČICA ČOKOLADA 23,5glowest at Stridon €0.60€25.53/kg
- Nestlé GRANOLA NESTLE CHOCO 300 glowest at Jadranka €4.69€15.63/kg
- NESTLE FITNESS BAR ČOK. BAD.23,5 g NElowest at Tommy promotion €0.59€25.11/kg