Nivea Sun Sprej za sunč.bron.SPF20 200ml
€7.29
€36.45/l · in 4 chains
at Kaufland
Average
€13.69 4 chains
Highest
€16.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €7.29€36.45/l
- Lidl €14.99€74.95/l
- Ribola €15.49€77.45/l
- Konzum €16.99€84.95/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07319470012127. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€7.29 (-51%)
Source: Kaufland price list, store 3330, 3 Oct 2026 (Rusevje 1 Zapresic)
- Lidl
-
€14.99 (+15%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
€15.49 (-14%)
Source: Ribola price list, store 078, 3 Oct 2026 (Cesta Dr.Franje Tudmana 705 Kastel stari)
- Konzum
-
€16.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA NIVEA SUN 270 ml SPREJ BRONZElowest at Kaufland €20.49€75.89/l
- Nivea Sun Protect & Bronze ZF 30lowest at Studenac promotion €13.72€68.60/l
- NIVEA SUN 270 ml P&BTRIGER SPREJ SPF30lowest at Kaufland €10.34€38.30/l
- NIVEA SPREJ NIVEA SUN PR&BRON SPF30 250 mllowest at Kaufland €11.19€44.76/l
- Nivea Sun P&B Ulje u spreju ZF20lowest at Kaufland €14.99€74.95/l
- Nivea Sun Ulje u spreju s karotenomlowest at Kaufland €5.99€29.95/l