PASTA COLG. 125 ml TRIPLE ACTION
€2.29
€18.32/l · in 3 chains
at NTL
Average
€2.53 3 chains
Highest
€2.99 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €2.29€18.32/l
- Stridon €2.31€18.48/l
- Boso €2.99€23.92/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 06281001112013. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- NTL
-
€2.29
Source: NTL price list, store 32086, 3 Oct 2026 (Ulica Kralja Tomislava 22, DRNJE)
- Stridon
-
€2.31 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.02, 3 Oct 2026 (Papova 8, Zagreb)
- Boso
-
€2.99 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Colgate Colgate Pasta za zube Triple Acti.2x75mllowest at Jadranka €3.29€21.93/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZUB.COLGATE TRIPLE ACTION 100 MLlowest at Spar €1.75€17.50/l
- COLGATE COLGATE PASTA TRIPLE ACTION 3*100mL*lowest at KTC €6.99€23.30/l
- LEVCO GROUP S.P.A. ZUBNA PASTA TRIPLE ACTION 100 ml COLGATElowest at NTL €2.29€22.90/l
- COLGATE PASTA ZA Z. COLGATE 100+75 mllowest at Tommy €2.59€34.53/l