Whiskas Hrana za mačke suha piletina800g
€5.49
€6.86/kg · in 6 chains
at Kaufland
Average
€5.57 6 chains
Highest
€5.99 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €5.49€6.86/kg
- Konzum €5.49€6.86/kg
- Plodine €5.49€6.86/kg
- Spar €5.49€6.86/kg
- Tommy €5.49€6.86/kg
- Studenac €5.99€7.49/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05998749146897. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€5.49
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€5.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€5.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€5.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
€5.49
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
€5.99
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARS PETCARE WHISKAS +1 GOVEDINA 800 Glowest at Kaufland €5.49€6.86/kg
- WHISKAS WHISKAS SM GOVEDINA 300Glowest at Kaufland €2.49€8.30/kg
- MARS PETCARE WHISKAS JUNIOR PILETINA 300 G DRYlowest at Studenac promotion €1.90€6.33/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. HRANA ZA MAČKE SM 1+ PILETINA 300 g WHISKASlowest at Kaufland €2.49€8.30/kg