Dreamies Poslastica za mačke govedina60g
€1.39
€23.17/kg · in 8 chains
at Kaufland
Average
€1.72 8 chains
Highest
€1.94 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kauflandpromotion €1.39€23.17/kg
- Stridon €1.46€24.33/kg
- Jadranka €1.79€29.83/kg
- Konzum €1.79€29.83/kg
- Plodine €1.79€29.83/kg
- Spar €1.79€29.83/kg
- Tommy €1.79€29.83/kg
- Ribola €1.94€32.33/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05998749130957. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.39; promotion started before our records (-22%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stridon
-
€1.46 (-25%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
€1.79 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
€1.79 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€1.79
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€1.79 (+0%)
Source: Spar price list, store 87007, 3 Oct 2026 (zadar polacisce 4)
- Tommy
-
€1.79 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€1.94 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Other sizes
- Dreamies TEK.POSL.ZA MAČ.DREAM.LOS.40 glowest at Kaufland €1.99€49.75/kg
- Dreamies TEK.POSL.ZA MAČ.DREAM.PIL.40 glowest at Kaufland €1.99€49.75/kg
- MARS PETCARE SNACK ZA MACKE 180 G DREAMIESlowest at Kaufland €3.69€20.50/kg
- DREAMIES WHISKAS DREAMIES LOSOS 60Glowest at Kaufland promotion €1.39€23.17/kg
- MARS PETCARE SNACK ZA MACKE SIR 60 G DREAMIESlowest at Studenac promotion €1.00€16.67/kg
- DREAMIES WHISKAS DREAMIES PILETINA 60Glowest at Kaufland promotion €1.39€23.17/kg