HRANA ZA MACKE 10 KG GOVEDINA FRISKIES
Lowest today
€39.99
€4.00/kg · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €39.99€4.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €27.99 (8 Sep)
€39.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 05997204569004
- Plodine
-
€39.99
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESTLE PURINA FRISKIES GOVEDINA 12X85 Glowest at Jadranka €6.49€6.36/kg
- FRISKIES FRISKIES MM PIL. GOV. JANJ. PAČ 4X85glowest at Konzum promotion €1.79€5.26/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. FRISKIES HRANA ZA MAČKE GOVEDINA 85glowest at Stridon €0.58€6.82/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA MAČKE SM MS JET POV 300 g FRISKIESlowest at Konzum €1.00€3.33/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE ADULT GOVEDINA/ PILETINA 1,4 KG FELIXlowest at Konzum €8.49€6.06/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE GOV/RAJ 85 G FELIXlowest at Plodine promotion €0.59€6.94/kg