POKLON VREĆICA 170 g COSMO
Lowest today
€2.19
€12.88/kg · in 1 chain
at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €2.19€12.88/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.19 (3 Oct)
€2.19
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05906868445937
- NTL
-
€2.19
Source: NTL price list, store 10103, 3 Oct 2026 (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- COSMO POKLON VREĆICA 195g COSMOlowest at NTL €4.69€24.05/kg
- COSMO POKLON VREĆICA 80 g COSMOlowest at Stridon €0.96€12.00/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. BOŽ.ČOK.POKLON VREĆICA 170g COSMOlowest at Gavranović €3.49€20.53/kg
- NTL POKLON VREĆICA 80 g COSMOlowest at Boso €1.29€16.12/kg
- COSMO POKLON VREĆICA 120 g COSMOlowest at NTL €1.09€9.08/kg