LAK ZA NOKTE GEL LAQUE NR 139 8 ml EVELINE
Lowest today
€0.49
€61.25/l · in 1 chain
at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €0.49€61.25/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.49 (3 Oct)
€0.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05903416044369
- NTL
-
€0.49
Source: NTL price list, store 32069, 3 Oct 2026 (Ulica Zrinskih 33, OREHOVICA)
Other sizes
- POHIT d.o.o. EVELINE LAK ZA NOKTE GEL LAQUE 157 8mllowest at NTL €0.49€61.25/l
- POHIT d.o.o. EVELINE LAK ZA NOKTE GEL LAQUE 146 8mllowest at NTL €0.49€61.25/l
- POHIT d.o.o. EVELINE LAK ZA NOKTE GEL LAQUE 154 8mllowest at NTL €0.49€61.25/l
- POHIT d.o.o. EVELINE LAK ZA NOKTE GEL LAQUE 138 8mllowest at NTL €0.49€61.25/l
- POHIT D.O.O. LAK ZA NOKTE GEL LAQUE NR 153 8 ml EVELINElowest at NTL €0.49€61.25/l
- POHIT D.O.O. LAK ZA NOKTE GEL LAQUE NR 152 8 ml EVELINElowest at NTL €0.49€61.25/l