.LIZALICE MIX 48g
€1.29
€26.88/kg · in 3 chains
at Spar
Average
€1.59 3 chains
Highest
€1.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €1.29€26.88/kg
- Eurospin €1.49€31.04/kg
- Konzum €1.99€41.46/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05901986031482. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€1.29 (+0%)
Source: Spar price list, store 87011, 3 Oct 2026 (rijeka franje candeka 8a)
- Eurospin
-
€1.49 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Konzum
-
€1.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ROSHEN LIZALICE COCTAIL MIX 48/1 920g ROSHENlowest at Boso €0.25€13.16/kg
- LIZ.POWER DIPS 12g LICEN.MIXlowest at Ribola €0.79€65.83/kg
- LIZ.POP UP 10g LICENC.MIXlowest at Ribola €1.86€186.00/kg
- NIMM2 LIZALIZA LOLLY 120 G NIMM2lowest at Ribola promotion €1.99€16.58/kg
- ROSHEN LIZALICE YOGURT MIX 48/1 920g ROSHENlowest at Konzum €6.49€7.05/kg
- ROX d.o.o. LIZALICE RUKSAK SLATKA EKIPA 300glowest at Konzum €5.00€16.67/kg