BOM. M&M'S KIKIRIKI 150 g
€3.79
€25.27/kg · in 4 chains
at KTC
Average
€3.79 4 chains
Highest
€3.79 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €3.79€25.27/kg
- Konzum €3.79€25.27/kg
- Plodine €3.79€25.27/kg
- Studenac €3.79€25.27/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05900951317972. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€3.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€3.79 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€3.79
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
€3.79
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- M&M’s Kikiriki, 200g-ST-BTLlowest at Tommy promotion €2.09€10.45/kg
- KRAS MJESECNE NARUDZBE BOMBONI KIKI SOUR WORMS 180 Glowest at Spar €2.19€12.17/kg
- KIKI BOMBON GUM KIKI KISE JABUK 90 g KRAŠlowest at Jadranka promotion €0.95€10.56/kg
- KIKI BOMBON KAR KIKI TUTTI FRUTTI 400glowest at Metro €3.73€9.32/kg
- KIKI BOMBON GUM KIKI SOUR WORMS 90g KRAŠlowest at Studenac €1.15€12.78/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. M&M PEANUT 82 glowest at Gavranović €2.09€25.49/kg
Same price at every chain. What is this?