AIRWICK FM REFIL 250mL
€3.99
€15.96/l · in 3 chains
at KTC
Average
€4.99 3 chains
Highest
€5.99 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €3.99€15.96/l
- Konzum €5.00€20.00/l
- Trgovina Krk €5.99€23.96/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05900627055184. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€3.99
Source: KTC price list, store PJ44, 3 Oct 2026 (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Konzum
-
€5.00 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€5.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AIRWICK OSVJ ARW FM REF WINTER PUNCH 250 mllowest at KTC €3.99€15.96/l
- AIRWICK OSVJ AIRW FM REF WHITE FLOWERlowest at KTC €3.99€15.96/l
- AIRWICK AIRWICK FM REF 250 ML PURE SPRING DELIGHTlowest at KTC €3.99€15.96/l
- AIRWICK OSVJ ARW FM REF SPR&VANIL 250MLlowest at Plodine €5.29€21.16/l
- AIRWICK OSVJ AIRW REF MANGO&PAS FRUIT 250 mllowest at Tommy €5.69€22.76/l
- Air Wick Fresh Matic Refill SK2lowest at Studenac promotion €2.50€10.00/l