N-*COCA COLA 0.33L -24/1- LIMENKA
€0.30
€0.91/l · in 4 chains
at Studenac
Average
€0.96 4 chains
Highest
€1.19 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €0.30€0.91/l
- Vrutak €1.15€3.48/l
- Djelo Vodice €1.19€3.61/l
- Trgocentar €1.19€3.61/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05449000000996. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€0.30; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
€1.15 (+10%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
€1.19 (+9%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€1.19 (+1%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- BEZALKOHOLNA PIĆA COCA-COLA COCA COLA 0,33 l LIMENKAlowest at Stanic promotion €0.79€2.39/l
- COCA-COLA PIĆE COLA 330 ml COCA-COL.LIM.Nlowest at Boso €0.99€3.00/l
- COCA COLA 0.25 l LIM GAZIRANI SOKlowest at Djelo Vodice €0.85€3.40/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 0,33 LIMENKAlowest at Gavranović €1.01€3.06/l
- COCA COLA COCA COLA 12 X 0,15 Llowest at Stridon €0.55€3.67/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA-COLA ZERO 0.33L LIMlowest at KTC €1.08€3.27/l