EPSKO VINO GRAŠEVINA 3L MAKEDONIJA
Lowest today
€6.99
€2.33/l · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €6.99€2.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €6.99 (3 Oct)
€6.99
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05319991722071. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€6.99 (-16%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIĆA DISTRIBUCIJA VINO GRAŠEVINA 1 L EPSKOlowest at Studenac promotion €3.57€3.57/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. VINO GRAŠEVINA EPSKO 2l PETlowest at KTC €5.25€2.62/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VINO EPSKO GRAŠEVINA 3L PETlowest at Jadranka promotion €7.99€2.66/l
- EPSKO VINO GRAŠEVINA 2L MAKEDONIJAlowest at Studenac €4.05€2.02/l