PAPRIKA CRVENA FILETI 670g/320g
Lowest today
€1.59
€2.37/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospinpromotion €1.59€2.37/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05310246001286. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.59; promotion started before our records (-24%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Other sizes
- NATURETA PAPRIKA FILETI CRVENA 530 G NATURETAlowest at Studenac promotion €1.50€0.43/kg
- ZORELA PAPRI ZOREL 2400 g FIL.CRV.TKlowest at Trgovina Krk €6.59€4.71/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO PAPRIKA CRVENA FILET 660 G PODRAVKAlowest at Stridon €1.96€6.53/kg
- ZORELA PAPRIKA REZANA CRVENA 950 g ZORELAlowest at NTL €5.29€5.57/kg
- ULTRA PLUS PAPRIKA CRVEN 1350 g FILET ULTRAlowest at Djelo Vodice €2.99€2.21/kg
- ZORELA PAPRIKA REZANA CRVENA 380 g ZORELAlowest at NTL €2.49€6.55/kg