WHISK JACK 700 ml +1 ČAŠA
€23.89
€34.13/l · in 9 chains
at Tommy
Average
€28.81 9 chains
Highest
€34.09 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €23.89€34.13/l
- Stridon €25.88€36.97/l
- KTC €25.99€37.13/l
- Spar €26.02€37.17/l
- Djelo Vodice €27.99€39.99/l
- Vrutak €30.99€44.27/l
- Trgocentar €31.49€44.99/l
- Gavranović €32.99€47.13/l
- Boso €34.09€48.70/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05099873200094. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€23.89 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10325, 3 Oct 2026 (KRALJA TOMISLAVA 100, BAŠKA)
- Stridon
-
€25.88 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.45, 3 Oct 2026 (Senjska 8 10, Karlovac)
- KTC
-
€25.99
Source: KTC price list, store PJ46, 3 Oct 2026 (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Spar
-
€26.02 (+0%)
Source: Spar price list, store 87017, 3 Oct 2026 (zagreb ulica grada mainza 16)
- Djelo Vodice
-
€27.99
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
€30.99 (+10%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
€31.49 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
€32.99
Source: Gavranović price list, store 438, 3 Oct 2026 (Ljudevita Gaja 9, PREGRADA)
- Boso
-
€34.09 (+0%)
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BROWN FORMAN - JACK DANIEL'S WHISKEY JACK DANIELS SINGLE BARREL + CASA 0,7 Llowest at Konzum €25.00€35.71/l
- COCA COLA N-*WHISKY JACK DANIELS HONEY 0.70L + ČAŠAlowest at Vrutak €27.49€39.27/l
- JACK DANIEL'S 0,7L J.DANIEL'S WHISKY +C.ČAŠAlowest at Metro €22.59€32.27/l
- COCA COLA-JAP JACK DANIEL'APPLES 0,7 l + ČAŠAlowest at Studenac promotion €18.00€25.71/l