Rižin papir SK1
Lowest today
€1.59
€15.90/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €1.59€15.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04335619363557
- Lidl
-
€1.59
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BLUE DRAGON RIZIN PAPIR 134 G BLUE DRAGONlowest at Jadranka €3.49€26.04/kg
- HOUSE OF ASIA RIŽIN PAPIR 100 g HOlowest at Trgovina Krk €1.59€15.90/kg
- RICEFIELD 300G RICEFIELD RIŽIN PAP.KVAD.lowest at Metro €2.55€8.50/kg
- Vitasia Rižin papir SK1lowest at Lidl €1.59€15.90/kg
- Vitasia Rižin papir SK1lowest at Lidl €1.59€15.90/kg
- B.YOND ČIPS RIŽA SOL PAP.LIM 60 g B.Ylowest at Studenac promotion €0.90€15.00/kg