Mlinci (s jajima)
Lowest today
€0.99
€3.96/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €0.99€3.96/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €0.99 (3 Oct)
€0.99
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04335619246485
- Lidl
-
€0.99
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MAMINI MLINCI S JAJIMA MAMINI MLINCI S JAJIMA 400 Glowest at Konzum €1.99€4.97/kg
- KLARA MLINCI KLARA 250g KLARAlowest at KTC €1.59€6.36/kg
- ČOKOLAND D.O.O MLINCI IZ CENTRA SVIJETA S JAJIMA 400 glowest at Kaufland promotion €2.79€6.97/kg
- MLINCI S JAJIMA 6KGlowest at Jadranka €21.99€3.66/kg
- MLIN PUKANIĆ MAKARONI S JAJIMA 500g MLIN PUKANIĆlowest at Konzum promotion €1.78€3.56/kg
- MLINCI S JAJIMA 400G ZRINSKIlowest at Stridon €2.39€5.97/kg