Old Spice Gel za tuširanje
Lowest today
€2.99
€7.48/l · in 3 chains
at Boso
Average
€4.11 3 chains
Highest
€5.49 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bosopromotion €2.99€7.48/l
- Lidl €3.85€9.62/l
- Trgocentar €5.49€13.72/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.99 (3 Oct)
€2.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04084500978911. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.99; promotion started before our records (-40%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Lidl
-
€3.85 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Trgocentar
-
€5.49 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- OLD SPICE GEL ZA TUŠ.400 ml OLD SPICE COLDlowest at Spar €3.85€9.62/l
- OLD SPICE OLD SPICE GEL 400 ML ORIGINALlowest at Jadranka promotion €2.99€7.48/l
- ORBICO D.O.O. GEL ZA TUŠIRANJE WHITEWAT 400ml OLD SPICElowest at Jadranka promotion €2.99€7.48/l
- ORBICO D.O.O. OLD SPICE GEL TUŠ.400ml WOLFTHORNlowest at Jadranka promotion €2.99€7.48/l
- OLD SPICE GEL TUŠ OLD SPICE CAPTAIN 400mllowest at Jadranka promotion €2.99€7.48/l
- OLD SPICE GEL TUŠ OLD SPICE WHITEWAT XXL 675mllowest at Plodine €2.69€3.99/l