Pečenica narezak
Lowest today
€2.29
€22.90/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €2.29€22.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €2.29 (3 Oct)
€2.29
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04056489075264. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€2.29 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DIM-MES PECENICA DALMATINSKA NAREZAK 250 G MAPlowest at Plodine €7.49€29.96/kg
- PIVAC PEČENICA DALM NAR 100g MAP PIVAClowest at Jadranka €1.89€18.90/kg
- PIK BREND SUHA PECENICA 80 G NAREZAK PIK VRBOVEClowest at Studenac promotion €1.72€21.50/kg
- DRNIŠKA TRADICIJA DIMMES 250G DIMMES PEČENICA DALM.NARElowest at Metro €63.00€31.50/kg
- PIVAC 500G PIVAC DALMATIN PEČEN.NARlowest at Metro €115.00€23.00/kg
- PIVAC 500G PIVAC DALMATIN PEČEN.NARlowest at Metro €11.50€23.00/kg