CORNY ČOKOLADA 6*25 g
€2.99
€19.93/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€2.99 3 chains
Highest
€2.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €2.99€19.93/kg
- Plodine €2.99€19.93/kg
- Tommy €2.99€19.93/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04011800520229. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.99 (+3%)
Source: Konzum price list, store 0203, 3 Oct 2026 (ILICA 288, ZAGREB)
- Plodine
-
€2.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
€2.99 (+3%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Corny MUSLI PLOČ.CORNY ČOK.KEKS 50 glowest at Vrutak €0.89€17.80/kg
- SCHWARTAU-CORNY CORNY PROTEINSKA PLOCICA COKOLADA 50 Glowest at Tommy promotion €1.49€29.80/kg
- ATLANTIC-CORNY SNACK CORNY BIG BIJELA ČOK. 40 glowest at Trgocentar promotion €0.99€24.75/kg
- CORNY PLOČ.JAG/BI.ČOK 40 g CORNY BIGlowest at Konzum €1.25€31.25/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. CORNY BIG ČOKOLADA 50 g SCHWARTAUlowest at Gavranović €0.99€19.80/kg
- CORNY CORNY BIG ČOKOLADA KEKS 50 glowest at KTC €0.99€19.80/kg
Cheaper per kg
Same price at every chain. What is this?