NIVEA INTIMO LOSION 250 ml (6)
Lowest today
€4.38
€17.52/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €4.38€17.52/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.38 (3 Oct)
€4.38
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04005808808137. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€4.38 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA NIVEA INTIMO LOS.IN.NJ.250lowest at Konzum promotion €4.68€18.72/l
- NIVEA NIVEA INT.LOS.250 ml SENSITIVElowest at Vrutak €6.29€25.16/l
- NIVEA LOSION INT NIVEA SENS 250MLlowest at Konzum promotion €4.58€18.32/l
- NIVEA NIVEA INT.NJ.250 ml LOSIONlowest at Vrutak €6.29€25.16/l
- NIVEA NIVEA INTIMO LOSION 250 ML FRESH COMFORTlowest at Plodine €5.99€23.96/l
- NIVEA NIVEA LOSION INTIMO MILD 250 ml (6)lowest at Stridon €6.85€27.40/l