GRANOLA ČOK.500 g KOLLN SALVIA
€4.29
€8.58/kg · in 4 chains
at Plodine
Average
€5.57 4 chains
Highest
€5.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €4.29€8.58/kg
- Konzum €5.99€11.98/kg
- Ribola €5.99€11.98/kg
- Vrutak €5.99€11.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04000540043587. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€4.29
Source: Plodine price list, store 048, 3 Oct 2026 (SAVSKA ULICA 91, IVANIC GRAD)
- Konzum
-
€5.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
€5.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 100, 3 Oct 2026 (Cesta dr. Franje Tuđmana 7 Kastel Sucurac)
- Vrutak
-
€5.99
Source: Vrutak price list, store 200, 3 Oct 2026 (rabarova1a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOLLN MUESLI GRANOLA BIJELA COKOLADA I KEKS 400 G KOLLNlowest at Djelo Vodice €5.49€13.72/kg
- KOLLN MUESLI GRANOLA COKOLADA I KEKS 440 G KOLLNlowest at Kaufland €4.99€11.34/kg
- KOLLN MUESLI GRANOLA ČOKOLADA 450 g KOLLNlowest at Konzum €5.99€13.31/kg
- KOLLN MUESLI ČOKO/KEKSI 500g KOLLNlowest at Plodine €4.29€8.58/kg
- KOLLN MUESLI GRANOLA BIJ ČOK/KEKS 500g KOLLNlowest at Plodine €4.29€8.58/kg