Trolli Bomboni gumeni kiseli Dinorex200g
€1.29
€6.45/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€1.29 2 chains
Highest
€1.29 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.29€6.45/kg
- Spar €1.29€6.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04000512364764. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.29 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
€1.29 (-2%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Trolli BOMB.GUM.TROL.KIS.CRVI 200 glowest at Kaufland €1.29€6.45/kg
- ROX D.O.O. BOMBONI SOUR GLOWWORMS 350g TROLLI ROXlowest at Konzum €2.00€5.71/kg
- ROX D.O.O. BOMBONI SOUR GLOWWORMS 100 g TROLLI ROXlowest at Plodine €0.99€9.90/kg
- Trolli Trolli Bomboni gum.kis.crvi Multipa.200glowest at Kaufland €2.99€14.95/kg
Same price at every chain. What is this?