DUMAN 400 g
€7.49
€18.72/kg · in 3 chains
at Studenac
Average
€9.41 3 chains
Highest
€11.25 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €7.49€18.72/kg
- Konzum €9.49€23.72/kg
- Tommy €11.25€28.12/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03877000339167. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€7.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
€9.49 (+90%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
€11.25 (+2%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUM DUM DUM DUM BILJNI LIKER 0,7 l ULTRA LIKERlowest at Ribola €6.02€8.60/l
- DUM DUM DUM DUM PELINKOVAC 1 l ULTRA LIKERlowest at Djelo Vodice €6.69€6.69/l
- DUM DUM DUM DUM VODKA 1 l ULTRAlowest at Djelo Vodice €7.49€7.49/l
- DUM DUM DUM DUM VODKA 0,1 l ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.09€10.90/l
- DUM DUM DUM DUM PELINKOVAC 0,1 l ULTRA LIKERlowest at Djelo Vodice €0.99€9.90/l
- DUM DUM DUM DUM DOMAĆI 0,1 llowest at Djelo Vodice €0.99€9.90/l