BADEM PRŽENI SLANI 300g
€5.89
€19.63/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€6.26 3 chains
Highest
€6.99 at Vrutak
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €5.89€19.63/kg
- Spar €5.89€19.63/kg
- Vrutak €6.99€23.30/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03872084015723. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€5.89 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
€5.89 (-2%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Vrutak
-
€6.99
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MOGYI BADEM PRŽENI SLANI 70 g MOGYIlowest at Boso €1.49€21.29/kg
- VAMVALIS BADEMI PRŽENI SLANI 100 g VAMVALISlowest at Konzum €3.49€34.90/kg
- NUTLINE BADEM 125 g NUTLINElowest at Konzum €3.00€23.08/kg
- K-Classic KLC.Bademi prženi slani u medu 150 glowest at Kaufland €2.19€14.60/kg
- NATURA BADEM PRŽ.SLAN. 60 g NATURAlowest at Vrutak €1.29€21.50/kg
- SEEBERGER MIX ORASCICA PRZENI SLANI 150 G SEEBERGERlowest at Konzum €4.39€29.27/kg