PISTACIJA SUHOPRŽENA 300 g
€5.99
€19.97/kg · in 3 chains
at Spar
Average
€6.62 3 chains
Highest
€7.39 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €5.99€19.97/kg
- Plodine €6.49€21.63/kg
- Konzum €7.39€24.63/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03872084015358. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€5.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
€6.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
€7.39 (+23%)
Source: Konzum price list, store 1722, 3 Oct 2026 (DUBROVAČKA CESTA 20A, KORČULA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VEDRINI PISTACIO VEDRINI 250glowest at Konzum promotion €4.19€16.76/kg
- NUTLINE PISTACIJA 125 g NUTLINElowest at Stridon €3.50€28.00/kg
- EUROCOMPANY PISTACIO FP EC LJUSKA SLANI 300glowest at Djelo Vodice €6.99€23.30/kg
- SUHO VOCE HOD PISTACIJA PRZENA SLANA 300 G HODlowest at Plodine €6.49€21.63/kg
- OHO! PISTACIJA U LJUSCI SUHO PRZENA SLANA 300 G OHOlowest at Plodine €6.49€21.63/kg
- ALEGRO SUHO PAKIRANO PISTACIJA U LJUSCI PECENA SLANA 180 G ALEGROlowest at Plodine €3.99€22.17/kg