KRPA KUHINJSKA 50X70cm 90g WAFFLE
Lowest today
€1.19
€13.22/kg · in 1 chain
at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.19€13.22/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.19 (3 Oct)
€1.19
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859894375155
- NTL
-
€1.19
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KUHINJSKA KRPA WAFFLE 40x60cm NIDAlowest at Stridon €2.09
- DARE2DREAM D.O.O KRPA KUHINJSKA POLIRKA 40X60cm 62g WAFFLElowest at NTL €0.89€14.35/kg
- WIMAX KUCANSKI KUHINJSKA KRPA WAFFLE JEDNOBOJNA 45X65 CM 636103 WIMAXlowest at Plodine €2.19
- WIMAX KUCANSKI KUHINJSKA KRPA 45X65 CM WAFFLE DEZEN 636073 WIMAXlowest at Plodine €2.19
- DARE2DREAM D.O.O KRPA KUHINJSKA 50X70cm 70g WAFFLElowest at NTL €1.19€17.00/kg