SLANI INĆUNI FILETI 120 g
€4.99
€41.58/kg · in 3 chains
at Tommy
Average
€5.16 3 chains
Highest
€5.39 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €4.99€41.58/kg
- Plodine €5.09€42.42/kg
- Djelo Vodice €5.39€44.92/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859893545283. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€4.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
€5.09
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Djelo Vodice
-
€5.39 (+16%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PELAGOS INĆUN PELAGOS SLANI FIL U SUNC ULJU 200glowest at Ribola €8.09€40.45/kg
- PELAGOS FILETI SLANIH INCUNA U SUNCOKRETOVOM ULJU 120 G PELAGOSlowest at Stridon €2.79€39.86/kg
- Trenton FILETI INĆUNA TRENTON 110 glowest at Metro €3.28€29.82/kg
- METRO CHEF 210G MC FIL.SL.INĆ. S KAPARIMAlowest at Stridon €5.19€24.71/kg
- ARBA SOL INCUN FILET SLANI 75 G ARBA SOL KLAROM DELICIJElowest at Plodine promotion €3.29€43.87/kg
- NO BRAND FILETI INĆUNA 150glowest at Jadranka €6.39€42.60/kg