400G MARODI USK.REZ.S JAJ
Lowest today
€16.50
€5.16/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €16.50€5.16/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €16.50 (2 Oct)
€16.50
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859893385827. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€16.50 (+1%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARODI TIJESTO REZAN USK JAJ 400g MARODIlowest at Stridon €1.79€4.47/kg
- MARODI D.O.O. TJ.DOMACI USKI REZANCI S JAJIMA 400g MARODIlowest at KTC €1.69€4.22/kg
- MARODI TIJESTO REZAN USK MRK JAJ 400g MARODlowest at Stridon €1.99€4.97/kg
- MARODI 400G MARODI DOM USKI REZ S JAJlowest at Metro €15.30€4.78/kg
- TJESTENINA USKI REZANCI S JAJIMA 400G MARODIlowest at Djelo Vodice €2.99€7.48/kg