KIKIRIKI 400 g
€2.49
€6.23/kg · in 10 chains
at Trgovina Krk
Average
€3.01 10 chains
Highest
€3.49 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Trgovina Krk €2.49€6.23/kg
- Jadranka €2.59€6.47/kg
- KTC €2.65€6.62/kg
- Gavranović €2.89€7.22/kg
- Studenac €2.89€7.22/kg
- Djelo Vodice €3.09€7.72/kg
- Trgocentar €3.19€7.97/kg
- Plodine €3.32€8.30/kg
- Boso €3.49€8.72/kg
- Konzum €3.49€8.72/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859892798901. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgovina Krk
-
€2.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Jadranka
-
€2.59 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€2.65
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Gavranović
-
€2.89
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Studenac
-
€2.89
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Djelo Vodice
-
€3.09 (+14%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
€3.19 (+20%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Plodine
-
€3.32
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Boso
-
€3.49 (-1%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
€3.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KVIKI KVIKI STAPICI MAXI S KIKIRIKIJEM 190 Glowest at Ribola €1.01€5.32/kg
- DUPIN D.O.O. KIKIRIKI ORIGANO 150 g PELLITOlowest at Tommy promotion €1.39€9.27/kg
- Go on Go On proteinski maslac kikir.kokos 350glowest at Tommy promotion €3.99€11.40/kg
- Go on Go On proteinski maslac kikir.karam.350glowest at Tommy promotion €3.99€11.40/kg
- JUMBO KIKIRIKI PRŽENI SLANI 180 g JUMBOlowest at Tommy promotion €1.19€6.61/kg
- CORNY CORNY PROTEIN SOFT KIK.KAR 45 glowest at Tommy promotion €1.89€42.00/kg