POVRĆE ZA JUHU 500g.
Lowest today
€1.29
€2.58/kg · in 2 chains
at Eurospin
Average
€1.39 2 chains
Highest
€1.49 at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.29€2.58/kg
- Jadranka €1.49€2.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €0.95 (28 Sep)
€1.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859891767052. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.29 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Jadranka
-
€1.49 (+7%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- STUDENAC-ROBNA MARKA POV. ZA JUH. VOĆARNA STUDENCA 500 glowest at Studenac €1.29€2.58/kg
- KOTANYI ZACINI ZACIN ZA JUHU 18 G VRECICA KOTANYIlowest at Jadranka €1.09€60.56/kg
- HLAD ZAMRZ HLAD 400 g MIX POVR.ZA JUHlowest at Boso €1.49€3.73/kg
- HLAD ZAMRZ HLAD 400 g MIX POVR.ZA JUHlowest at Boso €1.49€3.73/kg
- LEDO POVRCE POVRCE ZA JUHU 400 G LEDOlowest at Stridon €2.04€5.10/kg
- ZORELA POVRĆE ZA JUHU 350 glowest at Stridon €1.05€3.00/kg