JAJA SVJEŽA M 10/1 JAJE
€2.45
in 2 chains
at Konzum
Average
€2.45 2 chains
Highest
€2.45 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €2.45
- Tommy €2.45
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859890611257. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.45 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0888, 3 Oct 2026 (VRGORAČKI PUT 1, MAKARSKA)
- Tommy
-
€2.45 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TJESTEN.MARODI ALFABETO 400 glowest at Stridon €2.23€5.58/kg
- MARODI D.O.O. TJESTENINA VALOVITI REZANCI S JAJIMA 400g MARODIlowest at Stridon €1.79€4.47/kg
- MARODI TIJESTO REZAN USK JAJ 400g MARODIlowest at Stridon €1.79€4.47/kg
- MARODI TIJESTO REZAN USK MRK JAJ 400g MARODlowest at Stridon €1.99€4.97/kg
Same price at every chain. What is this?