*RAKIJA VILJAMOVKA PERKOVIĆ 1L
Lowest today
€31.19
€31.19/l · in 1 chain
at Vrutak
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Vrutak €31.19€31.19/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €31.19 (3 Oct)
€31.19
28 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859890376507. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Vrutak
-
€31.19 (+14%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MDM PERKOVIĆ RAKIJA VILJAMOVKA 0.5L PERKOVIĆlowest at Stridon €14.76€29.52/l
- MDM PERKOVIĆ *RAKIJA VILJAMOVKA PERKOVIĆ 0,20Llowest at Vrutak €9.99€49.95/l
- MDM PERKOVIĆ *RAKIJA VILJAMOVKA PERKOVIĆ 0.70Llowest at Vrutak €29.99€42.84/l
- MDM PERKOVIĆ *RAKIJA VILJAMOVKA PERKOVIĆ 0.70L CIJELA KRUŠKAlowest at Vrutak €54.99€78.56/l
- MDM PERKOVIĆ *RAKIJA VILJAMOVKA GOLD 0.70L ZLATNI LISTIĆI PERKOVIĆ -6/1-lowest at Vrutak €39.99€57.13/l