JAJA M 30/1
Lowest today
€7.99
in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €7.99
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €7.99 (2 Oct)
€7.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859889611688
- Plodine
-
€7.99
Source: Plodine price list, store 033, 3 Oct 2026 (GRGURA NINSKOG 19, NOVA GRADISKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOLEDA TIJESTO REZANCI JAJ MRKV 400g KOLEDAlowest at Studenac promotion €1.55€3.88/kg
- SRCA S JAJ/MRK 200 g MARODIlowest at Ribola €0.99€4.95/kg
- ROVELLI USKRŠNJA JAJA ŠAR. MIX 150 g ROVELlowest at Studenac promotion €0.89€5.93/kg
- KOLEDA TIJESTO RIB KAŠICA JAJA MRK 400g KOLlowest at Studenac promotion €1.55€3.88/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI 90 g LINDTlowest at Konzum €1.00€11.11/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI ASSOR. 90 g LIlowest at Konzum €1.00€11.11/kg