RAJČICA CHERRY SNACK250 G
Lowest today
€2.12
€8.48/kg · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €2.12€8.48/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €2.12 (3 Oct)
€2.12
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859889267250
- Studenac
-
€2.12
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ROSSOGARGANO RAJČICA CHERRY 400g ROSSOGARGANOlowest at Konzum €1.39€3.47/kg
- 250G RAJ.CHER NARANČASTA KL Ilowest at Metro €3.45€13.80/kg
- Rajčica cherry Sunstream 250glowest at Eurospin €2.99€11.96/kg
- AGROMONTE NAMAZ BRUSK CHER RAJČ 100g AGROMONTElowest at Konzum €3.99€39.90/kg
- Rajčica cherry Rajčica cherry 500glowest at Kaufland €2.49€4.98/kg
- Rajčica cherry Rajčica cherry grapolo 500glowest at Eurospin €2.99€5.98/kg