ULJE SUNCOKRET 1L ZVIJEZDA (15)
Lowest today
€1.49
€1.49/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.49€1.49/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.49 (3 Oct)
€1.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888571013. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.49 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.81, 3 Oct 2026 (Stjepana Radića 72, Virovitica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA 1L ZVIJEZDA ULJE SUNCOKRETlowest at Boso promotion €1.59€1.59/l
- ULJA ZVIJEZDA NETO NETO ULJE 3 L SU PET ZVIJEZDAlowest at Djelo Vodice €4.99€1.66/l
- ULJA ZVIJEZDA NETO NETO SUNC.ULJE 4X1 L ZVIJEZDAlowest at Konzum €5.00€1.25/l
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. ULJE SUNCOKRETOVO 1L ZVIJEZDAlowest at Gavranović €1.55€1.55/l
- ZVIJEZDA ULJE SUNCOKRET 1.2 L ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.64€1.37/l
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. ULJE SUNCOKRET 10 L PVC ZVIJlowest at Trgovina Krk €17.99€1.80/l