BRAŠNO OŠTRO T-400 2kg MLINETA
Lowest today
€1.55
€0.78/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €1.55€0.78/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.55 (3 Oct)
€1.55
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888419094. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€1.55 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MLINETA BRAŠNO OŠTRO T-400 1kg MLINETAlowest at Konzum promotion €0.65€0.65/kg
- MLINETA BRAŠNO OŠTRO T-400 5kg MLINETAlowest at Konzum €3.85€0.77/kg
- MLIN PUKANIĆ PŠENIČNO BRAŠNO T 400 OŠTRO 1kg MLIN PUKANIClowest at Konzum €0.83€0.83/kg
- MLIN RM N-BRAŠNO ULTRA 5KG OŠTRO T-400lowest at Vrutak €3.92€0.78/kg
- ČAK MLINOVI BRAŠNO NAMJ ZA KOL T-400 1kg ČAK MLlowest at Djelo Vodice €0.83€0.83/kg
- ULTRA BRAŠNO T-400 1 kg OŠTRO ULTRAlowest at Jadranka promotion €0.79