KOBA.ISTAR.SUH.540 g PISINIUM
€17.99
€33.31/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€20.42 3 chains
Highest
€23.29 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €17.99€33.31/kg
- Ribola €19.99€37.02/kg
- Plodine €23.29€43.13/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858894291670. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€17.99 (+6%)
Source: Konzum price list, store 0201, 3 Oct 2026 (BJELOVARSKA 48B, SESVETE)
- Ribola
-
€19.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Plodine
-
€23.29
Source: Plodine price list, store 022, 3 Oct 2026 (SJEVERNA VEZNA CESTA 31, SLAVONSKI BROD)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA LJUTA 135 G VP PISINIUMlowest at Plodine promotion €3.49€25.85/kg
- PISINIUM KOBASICA ISTAR./TARTUFI 275 glowest at Djelo Vodice €10.79€39.24/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA SUHA 275 G PISINIUMlowest at Stridon €3.65€13.27/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA S TERANOM 135 G VP PISINIUMlowest at Plodine promotion €3.49€25.85/kg
- PISINIUM D. O. O. KOBASICA ISTARSKA SUHA S TARTUFIMA 135 glowest at Kaufland €3.89€28.81/kg
- PISINIUM ISTARSKA KOBASICA SUHA 135 G VP PISINIUMlowest at Plodine promotion €3.49€25.85/kg